Politika
ABAZOVIĆ: Crna Gora ima čime da se ponosi
Potpredsjednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović uputio je čestitku džiu-džicu reprezentaciji na izuzetno uspješnom nastupu na Evropskom prvenstvu u Njemačkoj i osvajanju pet medalja, od kojih su dvije zlatne, dvije srebrne i jedna bronzana.
Abazović je čestitku uputio osvajačima medalja Dejanu Vukčeviću, Stefanu Vukotiću, Lidiji Čaković, Filipu Pešiću, Aleksandri Popović i Vuku Dragutinoviću, stručnom timu i Džiu-džicu savezu Crne Gore.
„Čestitke našoj džiu-džicu reprezentaciji zbog sjajnih rezultata koje su postigli u Njemačkoj. Odličnim nastupima i osvajanjem pet medalja skrenuli su pažnju na sebe i najdostojanstvenije predstavili državni grb. Crna Gora ima čime da se ponosi“, navodi Abazović u čestitki.
-
Politika5 days agoDa li je Moskva spremna da podrži koncept Pravoslavne crkve u Crnoj Gori?
-
Politika3 days agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Politika17 hours agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Sport4 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Ekonomija2 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Svijet4 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…