Crna Hronika
PODGORICA: Policija izvela akciju „Petarda“

Podgorička policija je juče izvela akciju „Petarda” usmjerenu na nelegalnu prodaju, odnosno upotrebu pirotehničkih sredstava.
Juče oko 10:00 časova policijski službenici su prilikom kontrole prodajnog objekta koji je lociran u ulici V proleterske pronašli 1.891 komad petardi, čija je prodaja i upotreba zabranjena shodno Naredbi o zabrani prodaje i upotrebe pirotehničkih sredstava II razreda, koja je na snazi od 30. jula 2020. godine, saopšteno je iz Uprave policije.
O navedenom događaju upoznat je nadležni državni tužilac u Podgorici koji se izjasnio da nema elemenata krivičnog djela za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti.
U daljem postupanju o svemu su upoznate nadležne inspekcijske službe u cilju preduzimanja mjera i radnji iz njihove nadležnosti.

-
Društvo2 days ago
Sve je lako kad si normalan
-
Svetosavska sekta4 days ago
„Urbani“ Spajić na uzici „seoske“ SPC
-
Ekonomija3 days ago
LUKSUZ U BOKI, DUGOVI NA JAHORINI: Luštica Bay dobila novog stratega, stižu i stare kontroverze
-
Politika15 hours ago
ZADRŽATI APARAT SILE POD KONTROLOM: Vučić će učiniti sve da ne prođe kao Milošević