Društvo
PODGORICA: Uži dio centra grada sjutra bez vode od 9 do 15 časova
Uži dio centra Podgorice, sjutra će biti bez vode.
,,Zbog izvođenja radova na gradskoj vodovodnoj mreži potrošači iz Bulevara Ivana Crnojevića, kao i iz ulica Marka Miljanova, Novaka Miloševa, Vuka Karadžića, Omladinskih brigada, Pete proleterske brigade i Balšića će sjutra 03.03.2021.(srijeda) biti bez vode u period od 9 do 15h”, saopšteno je iz Vodovoda.
-
Politika5 days agoDa li je Moskva spremna da podrži koncept Pravoslavne crkve u Crnoj Gori?
-
Politika3 days agoPOLITIČKA NEINTELIGENCIJA RAZOTKRIVA SPAJIĆA: Svaka izjava formalnog premijera je dokaz njegovog potpunog diletantizma
-
Politika13 hours agoSujeta, loše procjene i diletantizam doveli do političkog debakla Saše Mujovića
-
Sport4 days agoPobjeda fudbala nad vremenom
-
Ekonomija2 days agoKADA KADROVI POSTANU KOČNICA RAZVOJA: Šta slučajevi Ljevnaića, Vasilija Ivanovića i Majde Adžović govore o Crnoj Gori?
-
Svijet4 days agoTRAMPOV FIJASKO U IRANU: Ugušio revoluciju, ojačao vlast radikala, izazvao krizu i globalni ekonomski kolaps…