Politika
VUKOVIĆ: Śutra je važan dan za DPS i još važniji za Crnu Goru

Sjutra je važan dan za Demokratsku partiju socijalista i još važniji za Crnu Goru, napisao je na svom Fejsbuk profilu gradonačelnik Podgorice Ivan Vuković, uoči sjutrašnjeg Kongresa.
„Śutra šaljemo poruku da smo spremni da učimo na sopstvenim greškama i da smo spremni da nastavimo da se mijenjamo. Śutra šaljemo poruku da ćemo dostojanstvo Crne Gore braniti đe i kad god je to potrebno.
Śutra šaljemo poruku da računamo na sve ljude, pokrete i partije koji baštine vrijednosti antifašizma i sekularizma i koji vjeruju da je multikulturalizam naše bogatstvo, a građansko društvo naš jedini izbor.
Śutra šaljemo poruku da vjerujemo da mi, crnogorski građani svih vjera i nacija, možemo stvoriti društvo i državu za ponos i za primjer drugima.
Nek’ je vječna Crna Gora!”, napisao je Vuković.

-
Politika5 days ago
Gdje nestadoše suverenisti?
-
Politika3 days ago
Crk’o 30. avgust
-
Politika2 days ago
IMPOZANTNI REZULTATI I VAN CRNE GORE: Kadrovi rasovske škole zapaženi i u Beogradu!
-
Svetosavska sekta5 days ago
Kad patrijarh zbori o porodici i braku!
-
Svetosavska sekta4 days ago
UPOTPUNJAVANJE ZLOČINAČKOG DOSIJEA: Šetanjem ostataka poznatog naciste, takozvana SPC nameće svetosavsku verziju pravoslavlja
-
Politika4 days ago
Nepodnošljiva lakoća podaništva